Author: s***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice , ❤️❤️❤️❤️❤️
Color: Naranja Quemada
Price: $147.390
Original Price: $170.190
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Japanese Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4 |
| Peso Neto | 270 g |
| Largo | 40 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 57 cm |
| SKU | sb260320161472468697308 |
Author: s***9
Date:
Review: very nice , ❤️❤️❤️❤️❤️
Color: Naranja Quemada
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.